ÖMEROĞLU NAKLİYAT

Hakkımızda

Ömeroğlu Evden Eve Nakliyat Tacettin Uçar tarafından Adana Seyhan İlçesinde merkezi kurulmuştur. Evden Eve Nakliyat sektörüne 2001 yılında başlamış olup teknolojik gelişmeleri takip ederek uzman kadromuz ve yılların vermiş olduğu tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen Ömeroğlu Nakliyat güvenilir, dürüst, samimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Ömeroğlu Adana Evden Eve Nakliyat ailesi olarak günümüz teknoloji imkânlarını kullanarak gitgide Adana’da büyük bir firma haline gelmekteyiz. ÖMEROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT sektörün ihtiyaçlarını ve kriterlerini tamamen yerine getirerek Türkiye’mizin geneline hizmet vermektedir. 

Siz değerli müşterilerimize söz verilen zamanda kaliteli hizmet ve uygun fiyatla kendimize ilke edindiğimiz bu yolda sizlerin güvenini kazanarak çalışmalarımızı devam etmekteyiz. Saygı, sevgi, dürüstlük, güvenilir, garanti, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir. 

Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılık, Dershane ve Okul Taşımacılığı, Hastane Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı ve diğer kurumsal nakliyat hizmetlerinde yer almaktayız. Tamamen bizi başarıya götüren bütünleyici bir yapının beraberinde getirdiği saygınlık, dürüstlük ve uzman kadromuzla evden eve nakliyat markası olmak hedefimizdir. Ömeroğlu Nakliyat olarak çalışmalarımızı sözde değil yaptıklarımızla sizlerin güvenini kazanarak sizlere her zaman hizmet vermeyi kendimize bir borç biliriz. 

Söz verilen zamanda optimum seviyede hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir. Hayatımızda her zaman ilke edindiğimiz saygı, samimiyet, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yolumuza devem etmekteyiz. Bu yolda eksiklerimizi hep görerek ve siz saygı değer müşterilerimize daha nasıl iyi kalitede hizmet edebiliriz düşüncesiyle adımlar atmaktayız.

Ömeroğlu  Evden Eve Nakliyat ailesi olarak ev, ofis, depo vb. taşımayı sadece bir nakil işi olarak görmüyoruz. Aynı zamanda insanların bizi evine aldığının ve özeline davet ettiğinin bilinciyle bir ekip çalışması halinde hal ve hareketlerimize dikkat ederek müşterilerimizin taşınma stresi ve psikolojisinin de üstesinden gelmekteyiz. Ömeroğlu  Evden Eve Nakliyat olarak taşıma hizmetinde kusursuz çalıştığımızı, müşterilerimizin memnun kaldığını yorumlarını esirgemeyen saygı değer müşterilerimizin yorumlarını okumanız yeterli olacaktır.          

           TAŞINMAYI HİÇ DERT ETMEYİN!

                                                                        PAKETİNİZ EMİN ELLERDE…


Misyonumuz; 

Adana Evden Eve Nakliyat Sektöründe Değişime ve yeniliğe açık Ömeroğlu Nakliyat, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak karayolu Ulaşım sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek. Deneyimli, dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlere taleplerinize uygun, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak

Vizyonumuz; 

Saygı, sevgi, dürüstlük çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak değişen ve modernleşen dünyaya uyum sağlayıp ÖMEROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT’I getirebileceğimiz en üst düzeye ulaştırıp vereceğimiz hizmetin kalitesini sürekli artırmaktır. 


Temel Değerlerimiz; 
* Topluma ve ülkeye katkı
* İş ve sorumluluk bilinci
* Dürüstlük
Güvenilirlik
* Güleryüzlülük
* Müşteri Odaklılık potansiyel
* Yenilikçilik ve bütünleyici
* Çevreye Duyarlılık
* Takım Ruhu ekip çalışması

Güvenilir taşımacılığın tek adresi Ömeroğlu Evden Eve Nakliyat…

sözde değil icratlarımızla gelişmekteyiz
 

 

İletişim Bilgilerimiz için tıklayın