ÖMEROĞLU NAKLİYAT

Ömeroğlu Evden Eve Nakliyat

Ömeroğlu Evden Eve Nakliyat

Ömeroğlu Nakliyat; Adana Evden Eve Nakliyat ta Ömeroğlu  Evden Eve Nakliyat ailesi olarak 2001 yılından bu zamana kadar Türkiye’mizin her iline hizmet vermekteyiz. Günümüz teknoloji imkânlarını kullanarak gitgide Adana’da büyük bir firma haline gelmekteyiz.14 yıllık geçmişimizle Adana Ömeroğlu Evden Eve Nakliyat sektörün ihtiyaçlarını ve kriterlerini tamamen yerine getirerek siz saygı değer müşterilerimizin sayesinde güvenilir firma olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Söz verilen zamanda optimum seviyede hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir. Hayatımızda her zaman ilke edindiğimiz saygı, samimiyet, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yolumuza devem etmekteyiz. Bu yolda eksiklerimizi hep görerek ve siz saygı değer müşterilerimize daha nasıl iyi kalitede hizmet edebiliriz düşüncesiyle adımlar atmaktayız.

Ömeroğlu  Evden Eve Nakliyat ailesi olarak ev, ofis, depo vb. taşımayı sadece bir nakil işi olarak görmüyoruz. Aynı zamanda insanların bizi evine aldığının ve özeline davet ettiğinin bilinciyle bir ekip çalışması halinde hal ve hareketlerimize dikkat ederek müşterilerimizin taşınma stresi ve psikolojisinin de üstesinden gelmekteyiz. Ömeroğlu  Evden Eve Nakliyat olarak taşıma hizmetinde kusursuz çalıştığımızı, müşterilerimizin memnun kaldığını yorumlarını esirgemeyen saygı değer müşterilerimizin yorumlarını okumanız yeterli olacaktır.          

           TAŞINMAYI HİÇ DERT ETMEYİN!

                                                                        PAKETİNİZ EMİN ELLERDE…


Misyonumuz; 

Adana Evden Eve Nakliyat Sektöründe Değişime ve yeniliğe açık Ömeroğlu Nakliyat, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak karayolu Ulaşım sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek. Deneyimli, dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlere taleplerinize uygun, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak

Vizyonumuz; 

Saygı, sevgi, dürüstlük çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak değişen ve modernleşen dünyaya uyum sağlayıp ÖMEROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT’I getirebileceğimiz en üst düzeye ulaştırıp vereceğimiz hizmetin kalitesini sürekli artırmaktır. 


Temel Değerlerimiz; 
* Topluma ve ülkeye katkı
* İş ve sorumluluk bilinci
* Dürüstlük
Güvenilirlik
* Güleryüzlülük
* Müşteri Odaklılık
* Yenilikçilik
* Çevreye Duyarlılık
* Takım Ruhu

 

İletişim Bilgilerimiz için tıklayın